Únor 2008

moje diplomky

29. února 2008 v 18:03 Moje diplomy


Brad - fotky

27. února 2008 v 20:57 Brad Pitt


Jesse - Fotky

27. února 2008 v 19:03 ♥♥Jesse McCartney♥♥
zdroj : klik na fotku

Něco o nich

9. února 2008 v 14:00 ♥♥Westlife♥♥
Westlife
je irská chlapcká skupina, která vznikla v roce 1998. Skupina je neuvěřitelně populární v Irsku a Velké Británii, ale také se jí velmi dobře daří v Africe, Austrálii, Asii a v zbytku Evropy.
Skupina dosáhla 13 UK number one singlů v období od roku 1999 až 2005, což jim přineslo čtvrté místo v historii UK chartu, za Elvisem Preslym, The Beatles, a Cliffem Richardem. Westlife jsou též jediná skupina v historii UK chartu,co vystoupili hned jako novinky na vrchol hitparády s prvními sedmy singly. Taky jsou jedini hudebníci, kteři vyhráli 'Record Of The Year' v UK čtyři krát. Westlife prodali okolo 40 milionů alb na celém světe a mají sedm multi-platinových alb.
1999-2003: Irská famozní pětka…
Westlife vznikli v červenci 1998, a členy tehdy byli :
Shane Filan, Kian Egan, Mark Feehily, Nicky Byrne, a Bryan McFadden.
Kořeny skupiny najdeme v malém městečku Sligo v severovychodnom Irsku, kde ShaneFilan, Kian Egan, a Mark Feehily byli v šestičlené vokalní skupině s nazvem IOU, která vydala singl "Together Girl Forever". Potom byli objeveni Louisem Walshem (kterého kontaktovala Shaneova máma), managerem chlapecké skupiny Boyzone, ale narazili na nesouhlas Simona Cowella s podepsáním nahrávací smlouvy s vydavatelstvím BMG, a tak bylo potřeba udělat změny. Tři členové IOU měli být zaměněni za dva nové,a tak sa konal konkurz na tyto nové členy v Dublinu. Do skupiny se tymto způsobem dostali Nicky Byrne a Bryan McFadden. Nova skupina dostala jméno Westside. Ale když se zjistilo, ze toto jméno už patřilo jiné existující skupině, bylo změněné na Westlife. Zpevak Boyzone Ronan Keating se stal managerem skupiny spolu s Walshem.
Shane Filan, Mark Feehily a Bryan McFadden se dělili o většinu z veducích vokálů. Chlapci také umějí hrát na různé hudební nástroje (Kian a Bryan hrajou na kytaru a piano) a všichni sa také věnují psaní textů, přesto, že velké množství z jejich hitů nejsou z jejich vlastní tvorby.
Westlife měli svůj první velký zlom v roce 1998 když učinkovali jako předkapela pro Backstreet Boys v Dublinu. Ještě toho roku vyhráli cenu za Best New Tour Act, kterou udělovali na Smash Hits Poll Winners Party. V březnu 1999 byl vydán jejich první singl "Swear It Again", a dostal se rovnou na vrchol hitparády v Irsku a ve Velké Británii. Úspěch skupiny se jen potvrdil, když vydali svůj druhý singl "If I Let You Go",který se také stal hitem number one v srpnu 1999, nasledovaný singlem Flying Without Wings vydaném v listopadu. Westlife se stali prvním number one noveho milenia, když jejich dvojitý a-side singl "I have a Dream/Seasons in the Sun", shodil Cliffa Richarda a jeho song Millenium Prayer z vrcholu hitparády.
V roce 2001, chlapci zahájili svoje prní světové turné,které bylo neoficiálně pojmenované "Turné bez stoliček", kvůli reputaci, kterou chlapci měli, protože většinou když vystupovali sedávali pravě na stoličkách…Na třetím albu "World Of Our Own" bylo dokonce až osm písniček, které pocházeli i z jejich pera. V roce 2002 vydali Westlife svůj první vyběr největších hitů, ale popřeli vycházející správy o jejich rozpadu. Aby to, že nekončí potvrdili, vydali rok na to na ještě dalši album a vyhráli po třetí za pět let Record of the Year.
2004-přítomnost: A teď jsou už jen čtyři…:o(
Bryan McFadden odešel ze skupiny dne 9 března 2004, aby mohl strávit více ze svého volného času se svojí rodinou, manželkou a bývalou členkou skupiny Atomic Kitten, Kerry Katonou a s jejich dvěma dcerami, Molly (narozena 2001) a Lilly Sue (narozena 2003). Později se ale překvapivě rozešli a Bryan začal svoji sólovou kariéru, změnil si jméno zase na svoje originální, teda 'Brian'. Brianovi sa podarilo se svým prvním singlm "Real to me" dostat až na vrchol UK Chartu, ale později se mu tento úspěch už nepodařilo zopakovat. Vydal zatím jen jedno album s nazvem "Irish son" a momentálně žije se svojí novou přítelkyní zpěvačkou Deltou Goodrem v USA.
Většinou se zdá, že stráta člena pro pop bandy znamená začátek konce,ale toto naštěstí nebyl případ Westlife.Méně jako mesíc po odchodě Briana ze skupiny se chlapci vydali na svoje, v pořadí už čtvrté turné. Ještě ten rok vydali album s názvem "Allow Us To Be Frank," ve stylu swingu.V roce 2005, po zasloužené měsíční přestávce se vrátili zpět na scénu s novým singlem "You Raise Me Up," což byl jejich první singl z jejich sedmého alba "Face to Face". Dne 6 .listopadu 2005 obě, i album i singl ("You Raise Me Up") se stali number one v UK charte: to bylo to první jedna, když se skupině podařilo dosáhnout vrchol albumové i singlové hitparády. Vyjadřili se také, že jejich snem je dosáhnout alespoň 20 number one singlů v UK charte.
Do roku 2005, Westlife už vydali 5 originálních pop alb, 1 výběr největších hitů a 1 Rat Pack album v swingovém stylu. Fanoušci WL jsou po celém světě, ale nejlíp se jim daří ve Skandinávii a v jiho-východní Asii, ale taky v Evropě, Kanadě, Latinské Americe, jižní Africe, Austrálii a dokonce se jim podařilo prorazit i v Iráku. Westlife se každoročně podaří vyprodat plné koncertové arény a stali se jedním z největších a nejznámějších hudebních představitelů, kteří kdy vznikli v Irsku
Westlife natočili duety s velkými jménami hudebního průmyslu jako, Mariah Carey, Donny Osmond, Lulu, Donna Summer a s Dianou Ross. Claudia Schiffer a Vinnie Jones zazářili v jejich hudebních videích. Westlife také spolupracovali s asijskou hudebí senzací BoA na korejské verzi písničky,která se objevila na jejím mini-albu, Shine We Are!.kromě toho s ní přespívali i jejich známý hit "Flying without wings".
Westlife se do teď nepodařilo přelomit americký trh. jejich debutový singl a zároveň i hudební video "Swear it again" bylo uvedeno v USA v roce 2000 a bylo jen mírným hitem v hlavním rádiu a na MTV, dosáhli číslo 20 v Billboard Hot 100 a byli jen zřídka ukazováni na MTV v programu Total Request Live. Jejich debutové album v Americe byl též uvedené v roce 2000, ale od té doby WL v USA další album neuvedli na trh. V roce 2002, byl ješte pokus o uvedení americké verze singlu "World Of Our Own", ale album tu nevydali, protože v tom též roce v Americe klesla prudce popularita pop music a chlapeckých skupin.Originální hit od Westlife, který je najznámější pro američany je "Flying Without Wings", protože se s nim úspěsneě prezentoval soutěžící a vítěz popularní soutěže American Idol , Ruben Studdard. V roce 2003 Westlife odjel do Nashvillu, aby tu natočili TV dokument a song, který v originále patři legendě country music Kennymu Rogersovi, "Daytime Friends", který jim vyhrál mnoho cen.
Westlife vyhráli soutěz televizie ITV Record of the Year (nahrávka roku) už čtyři krát, a to s písničkami "Flying Without Wings" v roce 1999, "My Love" v roce 2000, "Mandy" v roce 2003 a "You Raise Me Up" v roce 2005. Kromě jiných ocenění také vyhráli 2 Brit Awards.
Všichni členi Westlife úspěšně sladili svoji kariéru se svým soukromým životem. Nicky Byrne se oženil v červenci 2003 se svou dětskou láskou, Georginou Ahern, dcerou isrkého premiéra, Bertieho Ahern . Shane Filan si vzal Gillian Walsh, Kianovu sestřenici, dne 28. prosince 2003, a stal se otcem v roce 2005, když se jemu a Gill narodila dcera Nicole dna 23. července. Kian Egan chodi s Hollyoaks herečkou a bývalou členkou skupiny Girl Thing Jodi Albert, kterou o vánocích 2007 požádal o ruku, vzít se chtějí v roce 2009. Dne 19.srpna 2005, se Mark Feehily veřejně přiznal a v bulvárních novinách The Sun oznámil svůj vztah s Kevinem McDaidem, členem chlapecké skupiny V.