Big in America

24. ledna 2008 v 19:10 |  ♥♥US5♥♥
Big In America - Tvá životní šance
Toto je úvod této americké reality show, Pro tuto novou skupinu se hledali i němečtí uchazeči. Proto tato show bude mít určitě velký úspěch. To je jasné, protože celé to má v prstech Lou Pearlman. Jen ti čtyři mladíci, kteří Lou Pearlmana opravdu přesvědčili, mohli letět z Berlína na Floridu.
Konkurz byl opravdu tvrdý - a jak probíhal? Peter (22), Rocher (23), Christoph (16) a Michael (18) mají všichni stejný sen- stát se "Big In America". A jejich přáním je vytvořit mezinárodní chlapeckou skupinu a to dokáží jedině tím, že budou dobře sladění. Právě první večer ve WG domě, ve kterém ti čtyři tak dlouho žili, mohl být rozhodujícím. Kdo má na to být talentovaným a kdo se drží někde zpátky? Jak se ti čtyři chovají? Jak si počínají vzhledem k rodině a svým přátelům a jak to bez nich snášeli? Všichni čtyři jsou velmi talentovaní a tím, že by se dostali do skupiny by si mohli dokazovat víc. K tomu patří disciplína, síla vydržet a pevná vůle být při tom.
Lou Pearlman je jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších hudebních producentů. Dal dohromady a přivedl do čela světových hitparád už takové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync (Justin Timberlake), Natural (Marc Terenzi) a O-Town. Tyto čtyři Boybandy budou už navždy patřit k velkým neodmyslitelným specialitám. Nyní založil Lou Pearlman další velice nadějnou skupinu. Na začátku už tu byli čtyři velcí američtí kandidáti: Richie, Izzy, Jay a Drew, který z německých účastníků se k nim teď přidá? Těchto několik amerických a německých kluků se začalo učit si navzájem porozumět a být spolu sladění - neboť jen tak může opravdová skupina fungovat. Touto zkouškou neprošel Drew. Dostane na místo něho šanci stát se členem skupiny jeden z německých kandidátů? Soutěžící dostali zprávu, že dalším kandidátem se stává američan Kyle.
Pak přišel ten rozhodující den: Michael je ve skupině, tímto se Chris vzdal naděje, že se stane dalším členem skupiny on. Následovala další zpráva, která pro Chrise moc znamenala: "Ten nový američan Kyle musel soutěž opustit a za něj do skupiny postupuje Chris".
Dalším kandidátem byl Peter, který již dříve měl ve světě Popstar pár zkušeností, avšak nikdy ne v Popstar-Band. Nyní získal novou šanci a naději na úspěch. Přesto opět marně. Když se rozhodlo, že se nový BoyBand bude jmenovat US5 a jeho členy se stali: Richie, Izzy, Jay, Chris a Michael.
Později řekl Peter Chrisovi: "Už se nebudu nikdy snažit prorazit, protože to pro mě stejně nemá cenu" - Peter neměl pevnou vůli, kdyby se dostal do skupiny on hrozilo by, že by se skupina brzy rozpadla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama