Leden 2008

Klipy

27. ledna 2008 v 17:32 ♥♥Westlife♥♥
Try again
Queen of my heart
Open your heart I miss you Never can say goodbye Nothing gonna change my love for you All or nothing I need you Moments My love Unbreakable The rose No no Videjko westlife What makes a man If your hearts not in it Obvious You make me feel You raise me up
Total eclipse of the heart Home
Mandy
If i let you go
Fool again
Bop bop baby
Uptown girl
I lay my love on you En ti deje mi amor
Change your mind
I have a dream Flying without wings

videa

25. ledna 2008 v 14:41 ♥♥US5♥♥

Big in America

24. ledna 2008 v 19:10 ♥♥US5♥♥
Big In America - Tvá životní šance
Toto je úvod této americké reality show, Pro tuto novou skupinu se hledali i němečtí uchazeči. Proto tato show bude mít určitě velký úspěch. To je jasné, protože celé to má v prstech Lou Pearlman. Jen ti čtyři mladíci, kteří Lou Pearlmana opravdu přesvědčili, mohli letět z Berlína na Floridu.
Konkurz byl opravdu tvrdý - a jak probíhal? Peter (22), Rocher (23), Christoph (16) a Michael (18) mají všichni stejný sen- stát se "Big In America". A jejich přáním je vytvořit mezinárodní chlapeckou skupinu a to dokáží jedině tím, že budou dobře sladění. Právě první večer ve WG domě, ve kterém ti čtyři tak dlouho žili, mohl být rozhodujícím. Kdo má na to být talentovaným a kdo se drží někde zpátky? Jak se ti čtyři chovají? Jak si počínají vzhledem k rodině a svým přátelům a jak to bez nich snášeli? Všichni čtyři jsou velmi talentovaní a tím, že by se dostali do skupiny by si mohli dokazovat víc. K tomu patří disciplína, síla vydržet a pevná vůle být při tom.
Lou Pearlman je jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších hudebních producentů. Dal dohromady a přivedl do čela světových hitparád už takové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync (Justin Timberlake), Natural (Marc Terenzi) a O-Town. Tyto čtyři Boybandy budou už navždy patřit k velkým neodmyslitelným specialitám. Nyní založil Lou Pearlman další velice nadějnou skupinu. Na začátku už tu byli čtyři velcí američtí kandidáti: Richie, Izzy, Jay a Drew, který z německých účastníků se k nim teď přidá? Těchto několik amerických a německých kluků se začalo učit si navzájem porozumět a být spolu sladění - neboť jen tak může opravdová skupina fungovat. Touto zkouškou neprošel Drew. Dostane na místo něho šanci stát se členem skupiny jeden z německých kandidátů? Soutěžící dostali zprávu, že dalším kandidátem se stává američan Kyle.
Pak přišel ten rozhodující den: Michael je ve skupině, tímto se Chris vzdal naděje, že se stane dalším členem skupiny on. Následovala další zpráva, která pro Chrise moc znamenala: "Ten nový američan Kyle musel soutěž opustit a za něj do skupiny postupuje Chris".
Dalším kandidátem byl Peter, který již dříve měl ve světě Popstar pár zkušeností, avšak nikdy ne v Popstar-Band. Nyní získal novou šanci a naději na úspěch. Přesto opět marně. Když se rozhodlo, že se nový BoyBand bude jmenovat US5 a jeho členy se stali: Richie, Izzy, Jay, Chris a Michael.
Později řekl Peter Chrisovi: "Už se nebudu nikdy snažit prorazit, protože to pro mě stejně nemá cenu" - Peter neměl pevnou vůli, kdyby se dostal do skupiny on hrozilo by, že by se skupina brzy rozpadla.

US5 - něco o nich

24. ledna 2008 v 18:07 ♥♥US5♥♥

US5 - německo-americká skupina, kterou má na svědomí Lou Pearlman. Složil ji z vítězů televizní reality show "Big In America" Skupina adeptů a mladých chlapců se stále zužovala. Těch pár nejlepších poslali stanovat do lesa vyvíjet svůj talent a připravit se na šílenství, které se kolem nich strhne. Na každém německém billboardu v každé německé hitparádě se začali objevovat se svým singlem "Maria". Dostali ocenění od německého rádia Music Awards "Best Newcomer 2005" (Objev roku 2005).
"Tohle je poslední chlapecká skupina", říká Lou Pearlman, je pyšný na své muzikální imperium a úspěšné nahrávání. A proč Lou Pearlman zakládá jen chlapecké skupiny? "Bůh tvoří málo dívek a já budu vždy tvořit jen chlapecké skupiny. Pearlmanův mezinárodní úspěch založil popové skupiny jako Backstreet Boys, N*Sync, LFO a O-Town, abychom vyjmenovali alespoň některé. Pearlmanovi "chlapci" už prodali přes 65 milionů alb a s přidáním US5 mnohem více miliónů.
US5 se zkládá z:
Chrise (Němec)
Chris_Ostatni_033.jpg
Jaye (Brit)
Jay_Ostatni_022.jpg
Richieho (Američan)
Richie_Ostatni_006.jpg
Izzyho. (Američan)
Izzy_Ostatni_004.jpg
Vincenta (američan)
Exčlen US5 Mikel (němec) odešel od skupiny v roce 2007, na jeho místo nastoupil 15-ti letý Vincent.
Michael_Ostatni_002.jpg
FOTKY

Увеличенное изображение
Уменьшить изображение
US5
US5

Vincent Tomas

24. ledna 2008 v 18:06 ♥♥US5♥♥
Datum narození: 27.Srpna 1992
Místo narození: Mansfield/Ohio
Znamení: Panna

Výška: 173cm
Barva očí: Zelená
Barva vlasů: Černá
15-let starý Vincent Tomas je novým členem ve skupině US5.:Možná se fans US5 nebudu líbit protože je mi jen 15 let ale ještě mě ani neznají.´´říka Vince.Vincent se narodil 27.srpna 1992 v Mansfieldu/Ohio ale žije v Los angeles/Kalifornie.Jeho přátelé mu říkaji Vinni nebo Vince. ,,Vincent je naše dítě´´ řekl Jay v novém vydaní Německého časopisu BRAVA.
Vince má staršího bratra a mladší sestru.Jeho máma se jmenuje Jan a pracuje jako manažerka a jeho otec se jmenuje Tom a je to učitel tenisu. mezi jeho koníčky patří plavání, tenis a surfování.
Svojí kariéru začal jako Richie Stringini.Ve svých 3 letech začal dělat modela a postupem času si i zahrál v různých reklamách.
Jay o něm říká:"Je to takový naše baby boybandu" a Richie dodává:"Konečně nejsem nejmladší!"
MALEJ VINCENT
DALŠÍ FOTKY:
Bei BRAVO: Vincent treffen & StarChat!Am Freitag, <b>19. Oktober</b> kommen US 5 zu BRAVO! Ab 13 Uhr gibts eine Auto- grammstunde - natürlich mit Vincent! Danach sind die Jungs von US 5 im StarChat bei BRAVO.de. <b>So bist du dabei!</b>

Mikel Johnson

24. ledna 2008 v 18:05 ♥♥US5♥♥
Datum narození: 18.07.1987
Místo narození: Mainz,Německo
Znamení: Rak
Výška: 178cm
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Černá
Michael Johnson je extrémně talentovaný.Jestliže zrovna nemluví, tak tancuje nebo zpívá.Díky svému vzhledu a pozitivnímu vyjadřování je považovám za "Eye-a Ear Catcher". Rád uspořádává párty,při tom občas v očích US5 prohrává. Ve 13 letech si mohl Michael poprvé zazpívat před publikem. Vybrali ho tehdy jako malého Německého chlapce na basketové pole a na fotbal a o tom dnes Michael s pýchou vypravuje.

Michael Johnson bydlí u své maminky se svými čtyřmi bratry (Ve volném čase,jinak žije s klukama z US5).Jeho starší sestra žije v Americe.Jeho táta je zároven jeho nejlepšim přítelem: ,,S ním chodím tancovat do klubů" Jeho maminka ho finančně podporuje a on sám si rád přividělá nějaká ta EURA k tomu.

Michael se učil na střední-ekonomické škole,ale nedokončil jí.
MALEJ MIKEL
DALŠÍ FOTKY:

Jay Khan

22. ledna 2008 v 16:12 ♥♥US5♥♥
Datum narození: 31.3.1982
Místo narození: Londýn
Výška: 188 cm
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Znamení: beran
Jay se narodil v Londýně ale později se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem. Jay je ze tří sourozenců má dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého "velkého bratra" co by úspěšného zpěváka skupiny velmi pyšné, Jay říká že jsou největšími fanynkami US5.
Jay se začal věnovat profesní muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vdědět snad v každé hitparádě
Jay je velkým profesionálem, ví co potřebuje a vše dělá se 100% nasazením. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na jevišti a vystupovat se svými přáteli ze skupiny US5.
věděl/a si že
Že složil velký hit?
Jay dříve pracoval v Triple-M Music a skládal songy, právě "Schick mir ´nen Engel", který napsal pro skupinu "Overground" se stal velkým hitem…
Eva Longoria je jeho oblíbenou herečkou?
Na rande mu pták pokakal rameno?
Že nemá rád své uši?
Jay nemá rád své uši, protože prý odstávají…
Že má už od dětství stejného oblíbeného plyšáka?
Jay má už od svých osmi let plyšového medvídka jménem "Koala" ...
Že má strach před psy?
Že mlsá jenom "Balisto"?
Že pořád říká "utopické"?
Že sbírá CD?
Jay miluje hudbu a sbírá CD-čka už jich má prý před 2.000 kusů...
Že rád jí pečená kuřata?
Že miluje tenis?
Krom hudby, kterou Jay miluje nadevše si také rád zahraje tenis...
Že rád píše milostné dopisy?
Že jeho oblíbená značka je Dolce & Gabbana?
Stejně jako Richie i Jay má nejraději značku Dolce & Gabbana…
JAY V ČASE
Jay Khan
DALŠÍ FOTKY:
Jay_Ostatni_016.jpg
Jay_Ostatni_014.jpg
Jay_Ostatni_019.jpg
Jay_Ostatni_022.jpg
Jay_Ostatni_021.jpg
Jay Khan
Jay Khan
Jay Khan
Jay Khan
Jay Khan

Izzy Gallegos

19. ledna 2008 v 19:50 ♥♥US5♥♥
Datum narození : 19.9.1983
Místo narození : Orlando, Florida
Výška : 173cm
Barva vlasů : Černý
Barva očí : Hnědá
Znamení : Panna
Izzy se narodil 19.9.1983 v Orlandu na Floridě. Má 16-ti letou sestru a 15-ti letého bratra. Dříve vystupoval se skupinou EXACT, se kterou zpíval a tancoval. dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a jessici Simpson. Izzy je velmi talentovaný tanečník a hraje výborně na kytaru. Má talent na skládání básní a umí i bojové sporty. Momentálně bydlí se skupinou v Berlíně ve WG domě, dříve žil v Kalifornii, kde má super přátele.
Věděl/a jsi že...
 • Izzy začínal v 15 letech s muzikou?
  Působil například ve skupině eXact, která v září 2004 vydala album. Album, ale nebylo úspěšné…
 • Jako tanečník ovládá salta a backflips?
  Izzy s Michaelem dodávají choreografii US5 pořádnou porci dokonalosti…
 • Izzy vyletěl ze školy?
  V osmé třídě nalepila Izzymu spolužačka žvýkačku do vlasů, on jí pak vlasy ustříhnul…
 • Založil více kapel?
  Izzy v minulosti založil už více kapel, ale jen s malým úspěchem…
 • Izzy chtěl běžet nahý po ulici?
  Izzy se vsadil, že přeběhne přes ulici nahý, nakonec k tomu ale neměl dost odvahy :…
 • Izzy měl v mládí úraz hlavy?
  Izzy musel mít jako dítě kvůli ráně na hlavě 10 stehů…
 • Izzy miluje čokoládu?
 • Izzy má někdy nekontrolovatelné cukání svalů?
 • Izzy má rád zpěvačku Kelly Clarkson?
 • Izzyho nejoblíbenější zpěvák je Chester Bennington z Linkin Parku?
IZZY V ČÁSE
DALŠÍ FOTKY

Richie stringini

17. ledna 2008 v 19:02 ♥♥US5♥♥
Datum narození:28.11.1988
Místo narození:Chicago
Znamení: střelec
Výška: 173cm
Barva vlasů: blond
Barva očí: modrá
Životopis:
Už od 4 let se Richie objevuje na jevišti a už má za sebou pár rolí v muzikálech,věnuje se sportu a zahrál si v americkém filmu "rule number one".
Richie byl na rozpacích a nevěděl jestli se má rozhodnout pro svou úspěšnou hereckou kariéru nebo pro US5.
Dal přednost US5, a tak ukončil školu.
Teď se může naplno věnovat zpěvu-koncertovat.
Je velmi energetický a je největší komik z US5.Rád napodobuje kluky ze skupiny.Stal se největším miláčkem dívek z celé skupiny-A Richie si to velmi užívá.O svých fanynkách říká,že jsou cool a sladké.
Richie je stále více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíce.
Potřebuje stálý kontakt se svou rodinou, kterou nadevše miluje.
Jeho rodina ho podporuje a motivuje-dává mu sílu.
Richie má staršího bratra.
CO O NĚM MOŽNÁ NEVÍŠ
 1. Richie neni jeho pravé jméno?
  Jeho pravé jméno je Chris, Richie používá proto, aby ve skupině nevznikal zmatek, kvůli dalšímu členovi Chrisovi W.
 2. Richie je adoptovaný?
  Nikdy nepoznalsvé biologické rodiče a nikdy je ani poznat nechce, jeho adoptivní rodiče Kathy a Robert jsou podle něho, ty nejlepší rodiče na světě.
 3. Richie stojí už od svého čtvrtého roku života na jevišti?
 4. Richie je komikem US5?
  Často a rád napodobuje hlasy a reakce svých kolegů ze skupiny.
 5. Richie kvůli svým ambicím předčasně ukončil školu?
 6. Richie vystupoval v reklamách,muzikálech a dokonce si zahrál v Hollywoodském filmu "Rule number one"?
 7. Richie se rád bojí?
  Miluje horory a dokonce už jich pár se svými přáteli i natočil.
 8. Richie má stále u sebe mobil?
  Tvrdí, že bez něj je jako nahý.
 9. Richie nenávidí létání letadlem?
RICHIE V ČASE
DALŠÍ FOTKY


Chris Watrin

17. ledna 2008 v 19:01 ♥♥US5♥♥
Datum narození : 7.8.1988
Místo narození : Koln
Výška : 178cm
Barva vlasů : Blond melír
Barva očí : Modrá
Chris se narodil 7.8.1988 v Kolnu jako syn učitelky a obchodníka. Má o 3 roky starší sestru Efu, která studuje jazyky v Bayernu . bydlí s rodiči ve velkém domě (pokud zrovna není se skupinou). S US5 SI Chris splnil životní sen, i když o sobě ze začátku pochyboval, sskupina mu dodala dost sebevědomí. Velmi ho inspirovala kariéra jeho otce a proto chce být s US5 absolutní hvězda. Chris se rád učí nové věci, hraje na klavír a skládá písně pro skupinu. Mezi jeho záliby patří kromě zpěvu také fotografování, surfování a volejball
CHRIS V ČASE
DALŠÍ FOTKY


http://img291.imageshack.us/img291/8435/christapetanet2rc.png